Menu:

Střechy na klíč

Navrhneme materiál a technologií, vyhotovíme rozpočet a navrhneme způsob provedení práce. Provádíme střechy šikmé i ploché včetně krovu, okapových systémů, montáží střešních oken, nové vyzdění a opravy komínů,  a to jak na nových stavbách, tak i při rekonstrukcích a opravách staveb

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Pokládáme všechny běžné krytiny na šikmých i rovných střechách. Pálené a betonové tašky, šindele, vláknocementové i plechové šablony atd. Na ploché střechy pokládáme asfaltové pásy různých druhů. Opravíme ploché střechy z živičných krytin, u kterých provedeme nové pokrytí a provedení reflexních nátěrů. Rádi Vám poradíme s výběrem krytiny a doporučíme tu nejvhodnější variantu podle typu střechy a finančních možností klienta. Naši zkušení pokrývači pracují výhradně s osvědčenými a certifikovanými materiály a systémy.

Pro výměnu střešních plášťů používáme výrobky:
TONDACH, BRAMAC, KM-BETA, CEMBRIT, ROBEN,CREATON, MEDITERRAN, ŠINDELE IKO a jiné.

TESAŘSKÉ PRÁCE

Zhotovujeme krovy všech typů a členění. Provádíme rovněž opravy krovů. Důkladně vybíráme materiál, přičemž klademe velký důraz na kvalitu provedení. Hotový krov ošetřujeme ochrannými nátěry.

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Provádíme veškeré klempířské práce, včetně montáže klempířských prvků a falcovaných krytin. Používáme zejména titanzinek, měď, hliník a pozink – Rheinzink a Lindab.

REKONSTRUKCE STŘECH

Při opravách, rekonstrukcích a stavbách nových střech vycházíme z podmínek, v jakém stavu se objekt nachází, charakterem zakázky a možnostmi i přáním zákazníka. Poté stanovíme technickou, finanční a časovou strategii realizace zakázky. Provádíme opravy střech z tvrdých krytin včetně přeložení, omazání hřebene, nároží a štítů.

ZATEPLENÍ STŘEŠNÍ KONSTRUKCE

Konstrukce střech je neustále vystavena účinkům větru, zimy a jiným povětrnostním podmínkám. V zimním období profesionální zateplení střechy zabraňuje únikům tepla do okolí. V letních měsících naopak tato izolace získává teplo od slunečního záření. Používáme vhodné materiály a provádíme způsob zateplení tak, abychom Vaši střechu ochránili před úniky tepla.

OPRAVA A REKONSTRUKCE PAMÁTKOVÝCH OBJEKTŮ

Provádíme opravy a rekonstrukce státních i soukromých památkových objektů po celé ČR.
Opravujeme církevní objekty, kostely, městské domy, rodinné domy a objekty s nimi související.
Nabízíme precizní řemeslný přístup s využitím původních materiálů či technologií.

OPRAVY KOMÍNŮ

Provádíme opravy či kompletní rekonstrukce komínů včetně vložkování.
Váš komín přezdíme, nebo nově vyzdíme a provedeme komínové hlavy včetně nadstavců.

VYČIŠTĚNÍ ŽLABŮ A JEJICH NÁTĚRY

Nabízíme čištění všech nadstřešních klempířských prvků.
Šetrně vyčistíme okapy i okapové svody od organického i anorganického odpadu tak, aby nedošlo k jejich poškození. Po čištění žlabů zbude mnoho odpadu, u kterého samozřejmě zajistíme likvidaci včetně odvozu. V případě ucpání okapového svodu ho rozebereme, vyčistíme a poté ho dáme do původního stavu.

PRODEJ A MONTÁŽ STŘEŠNÍCH OKEN

Nabízíme dodávku a montáž střešních oken a doplňků včetně zaměření střešních oken v místě stavby či rekonstrukce.
Máme dlouholeté zkušenosti s instalací střešních oken do libovolných typů střech a vestaveb. Rádi Vám poradíme s výběrem typu okna a doporučíme vhodnou technologii.

VELUX, FAKRO, KUBESO, ROTO aj.

DROBNÉ ZEDNICKÉ PRÁCE

Nabízíme vnitřní a venkovní omítky, betony, drobné opravy a sanace vlhkého zdiva.

Provedeme bezplatné zaměření, poradenství a cenový návrh.
Naše služby nabízíme po dohodě se zákazníkem i na splátky.

Firma je zapsaná v seznamu odborných dodavatelů (SOB) v dotačním programu Zelená Úsporám v následujících technologiích:

  • Tepelné izolace
  • Montáž střešních oken


Historie pokryvačství navrkal

Pokrývačství Roman Navrkal (zal. r. 1990) se sídlem v Brně Holáskách píše tradici již pěti pokrývačských generací. Tato tradice sahá až do období "I. Republiky", kdy si Josef Navrkal - praděda současného majitele - zřídil pokrývačskou živnost ve Znojmě. Jeho syn a pak i synové jeho syna v rodinné tradici pokračovali. Svůj um rozvíjeli po záboru Sudet v Brně, po znárodnění Pokrývačskěho a asfaltérského závodu Karla Navrkala, pak u Stavebního podniku města Brna. Nehledě na zlé časy, které v historické minulosti nastaly, rodinná tradice se udržela a pokračuje.

Pokrývačství Navrkal Pokrývačství Navrkal